info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی
category

ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی محله عباس آباد، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی

ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله عباس آباد اراک و خیابان شریعتی، شهید بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه مفاخر و مشاهير و پاساژ صفری و همچنین دانشگاه اراک پردیس مرکزی، فست فود مایسا، بستنی سعادت، تالار و رستوران پرطلایی و داروخانه دکتر مومنی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی اراک

ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله عباس آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در شریعتی، شهید بهشتی واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی چهارچشمه قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شریعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هنرستان ساعی 2
  میرزای شیرازی جنوبی، فتح شیاکوه، بین نبوت 9 و مهدی سلطانی
 • ایستگاه اتوبوس فتحی شیاکو 3
  خاتم الانبیا، فتح شیاکوه، بین میدان شهیده ستاره کتابفروش و شایان سبز
 • ایستگاه اتوبوس پل برق
  میرزای شیرازی جنوبی، بین نبوت و نصر
 • ایستگاه اتوبوس کوچه وحدت
  خاتم الانبیا، فتح شیاکوه، بین میدان شهیده ستاره کتابفروش و شایان سبز
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شریعتی ندارد.
  neshan logo