info
عکس پست بانک عاشق آباد
category

پست بانک عاشق آباد محله عاشق آباد، اصفهان

بانک

درباره‌ی پست بانک عاشق آباد

پست بانک عاشق آباد (بانک) در محله عاشق آباد اصفهان و خیابان رحمان ذوالفقاری (25) واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله عاشق آباد اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه ایده آل، موبایل و کامپیوتر هنرمند، برق تراست، لوازم جشن تولد هپی لند و مسجد الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک پست بانک عاشق آباد اصفهان

در شهر اصفهان، محله عاشق آباد، بانک پست بانک عاشق آباد اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید با این شماره 03133217177 با بانک پست بانک عاشق آباد اصفهان تماس بگیرید. یکی از بانک‌های محله عاشق آباد که مشتریان زیادی دارد، بانک پست بانک عاشق آباد اصفهان است. قرض الحسنه خاتم الانبیا عاشق آباد از جمله بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک پست بانک عاشق آباد اصفهان برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این بانک، ایستگاه مترو قدس است. ایستگاه اتوبوس مهدیه، ایستگاه اتوبوسی است که در نزدیکی بانک پست بانک عاشق آباد اصفهان قرار دارد.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. به یاد داشته باشید اگر به بانک پست بانک عاشق آباد اصفهان مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

ما در ادامه، برای راحتی شما اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک پست بانک عاشق آباد اصفهان را قرار داده‌ایم. همچنین سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را در ادامه می‌بینید.
نظرات کاربران در مورد پست بانک عاشق آباد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 08 خرداد ماه 1402

  خلوت و سریع


سایر بانک‌های که در محدوده پست بانک عاشق آباد واقع شده‌اند:

 • قرض الحسنه خاتم الانبیا عاشق آباد
  شهدای عاشق آباد، میرآبادی (26)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sahar_s (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 28 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست بانک عاشق آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 28 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پست بانک عاشق آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست بانک عاشق آباد ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، شهدای عاشق آباد، رحمان ذوالفقاری (25)، بین تسلیمی و قائم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پست بانک عاشق آباد

  شنبه 08:00 تا 14:00
  یک‌شنبه 08:00 تا 14:00
  دوشنبه 08:00 تا 14:00
  سه‌شنبه 08:00 تا 14:00
  چهارشنبه 08:00 تا 14:00
  پنج‌شنبه 08:00 تا 14:00
  جمعه 08:00 تا 14:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo