عکس شرکت مسافربری آرتا سبلان
category

شرکت مسافربری آرتا سبلان (محله وحدت، اردبیل)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
استان اردبیل اردبیل استان اردبیل، اردبیل، بلوار کارگر، بین میدان وحدت و امام جعفر صادق

موقعیت شرکت مسافربری آرتا سبلان در محله وحدت اردبیل را به همراه آدرس تلفن ساعت کاری و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در اردبیل را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شرکت مسافربری آرتا سبلان (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله وحدت اردبیل و بلوار کارگر واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تامین اجتماعی سبلان و آپادانا و همچنین میدان وحدت، داروخانه شبانه روزی دکتر ذوالفقاری، کاشی و سرامیک احمدزاده، نمایندگی مجاز 1702 ایران خودرو بابا بابایی روحنواز و دکه شبانه روزی ولی عزیزی قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان اردبیل، اردبیل، بلوار کارگر، بین میدان وحدت و امام جعفر صادق

تلفن تماس: 33361142


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط am (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت مسافربری آرتا سبلان اردبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد شرکت مسافربری آرتا سبلان

  • avatar
    کاربر نشان (شهریار سطح ۴) شنبه 19 شهریور ماه 1401

    خیلی شرکت خوبی هستش . رانندههای با ادبی دارد .

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت مسافربری آرتا سبلان اردبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت مسافربری آرتا سبلان اردبیل ندارد.