info
عکس ایستگاه اتوبوس بوعلی
category

ایستگاه اتوبوس بوعلی محله شهرک اوج کلی، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بوعلی

ایستگاه اتوبوس بوعلی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک اوج کلی کرج و بلوار نبوت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک اوج کلی کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی نبوت، بیمارستان تخصصی سیدالشهداء و مرکز خرید مهستان و همچنین بیمارستان دامپزشکی مرکزی کرج، دفترتیپاکس جهانشهر ، هایپر مهستان، بوستان مهستان و کتابفروشی ایران کرج قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بوعلی کرج

ایستگاه اتوبوس بوعلی کرج در شهر کرج، محله شهرک اوج کلی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نبوت قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بوعلی کرج عبور می‌کنند، به نقاط مختلف کرج بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین آژانس سرو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بوعلی کرج مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بوعلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بلوار تربیت مربی غربی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار مولانا، حاجی آباد، بین عمار 2 و بهار
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان - برگشت
  حج، بین نواب صفوی و بلوار تربیت مربی
 • ایستگاه اتوبوس اول بلوار دانشگاه _
  بلوار موذن، بلوار دانشگاه
 • ایستگاه اتوبوس قبرستان
  بلوار مطهری، سرو، حافظ، بین گلزار شهدای حاجی آباد و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بوعلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بوعلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بوعلی ندارد.
  neshan logo