info
عکس ایستگاه اتوبوس هنرستان
category

ایستگاه اتوبوس هنرستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس هنرستان

ایستگاه اتوبوس هنرستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان تالار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چرتکه پرداز شهریار و همچنین هنرستان پسرانه علی بن موسی الرضا (ع)، سوپر مارکت خندوانه، پارک شهید مغرور، گیم نت کاکتوس و داروخانه دکتر رضائی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس هنرستان اصفهان

ایستگاه اتوبوس هنرستان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، محله ملاصدرا پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس خواجه عمید، شهید ملکوتی، تالار، بین علیمرادی و بوعلی می‌باشد. ایستگاه اتوبوس هنرستان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی سروش قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس هنرستان اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده هنرستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان فتح
  خواجه عمید، بین حکیم شفایی سوم و میدان فتح
 • ایستگاه اتوبوس حکیم شفایی
  پروین اعتصامی
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهید آقابابایی، بعد از گلها 1
 • ایستگاه اتوبوس آزادگان
  شهروند، بین شهید اکبر موذنی و مطهری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس هنرستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس هنرستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس هنرستان ندارد.
  location استان اصفهان، اصفهان، خواجه عمید، شهید ملکوتی، تالار، بین علیمرادی و بوعلی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo