info
عکس ایستگاه اتوبوس عباسی
category

ایستگاه اتوبوس عباسی محله هلال احمر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عباسی

ایستگاه اتوبوس عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله هلال احمر تهران و خیابان هلال احمر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله هلال احمر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان شهید فهمیده، موزه شهید قدمی و تهران میتسوبیشی و همچنین فروشگاه دینو موتور، فروشگاه نوین، نمایندگی سام سرویس، دکتر ساعتی و نانوایی لواش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو هلال احمر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عباسی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس عباسی تهران، شهر تهران، محله هلال احمر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس هلال احمر، بین هاشمیان و شیخ محمد علی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس عباسی تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو هلال احمر است. همچنین تاکسی سرویس فارابی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عباسی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، برزه کار، بین 156 و 153
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمودی
  بزرگراه یارجانی، میدان محمودی
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده معصوم
  قزوین
 • ایستگاه اتوبوس میدان رازی
  هلال احمر، بین خط ویژه و آسیاب جلالی
 • ایستگاه اتوبوس کشاورز
  هلال احمر، بین کربلایی و کمپانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عباسی ندارد.
  neshan logo