info
عکس ایستگاه اتوبوس سرسبز
category

ایستگاه اتوبوس سرسبز محله هفت حوض، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سرسبز

ایستگاه اتوبوس سرسبز (ایستگاه اتوبوس) در محله هفت حوض تهران و خیابان دکتر آیت شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله هفت حوض تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره درخشان و مجتمع تجاری امرالد استار و همچنین نان و شیرینی تهران، نمایندگی پارس خزر، پارس خزر، آموزشگاه موسیقی الهام و کلینیک دندانپزشکی عرشیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو سر سبز، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سرسبز تهران

ایستگاه اتوبوس سرسبز تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله هفت حوض قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بین خط ویژه و شهید حسن عسگری است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سرسبز تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو سر سبز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس فرزانگان قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سرسبز تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس سرسبز

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  شنبه 25 فروردین ماه 1403

  در اواخر زمستان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سرسبز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  مدنی، جانبازان غربی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، سمنگان، بین سوری و سایه
 • ایستگاه اتوبوس رسالت
  بزرگراه امام علی، دهخورقان، بین یزدان پناه و رفیعی
 • ایستگاه اتوبوس دردشت
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین شهیدان رودباری و دردشت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 27 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سرسبز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 27 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سرسبز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سرسبز ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید سلیمانی، دکتر آیت شمالی، بین خط ویژه و شهید حسن عسگری
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo