عکس مدرسه خاکره
category

مدرسه خاکره (شیراز)

موسسه آموزشی
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار امیرکبیر، بلوار کاج

موقعیت مدرسه خاکره یکی از موسسه‌های آموزشی خوب منطقه شیراز را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در شیراز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مدرسه خاکره (موسسه آموزشی) در شیراز و بلوار کاج واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ایرانیان و همچنین استخر یادگار امام شیراز، بیمه آسیا، مجموعه ورزشی یادگار امام، شیراز باطری میرزایی و نانوایی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار امیرکبیر، بلوار کاج

تلفن تماس: 07138427330


سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه خاکره واقع شده‌اند:

 • آموزشگاه موسیقی ترانه ساز
  (4.0)
  بلوار استقلال، بعد از 46
 • مدرسه الزهرا
  (5.0)
  بلوار پاسداران، شهید آقایی، 8
 • مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق فارس
  بلوار امیرکبیر، شهید آقایی، حدیث
 • آموزشگاه علمی برخط
  کند رو باهنر شمالی، 16
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سپند (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 تیر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه خاکره شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دبیرستان خاکره دخترانه متوسطه اول دبستان پسرانه خاک ره موسسه آموزشگاه آموزشی آموزش

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 تیر ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد مدرسه خاکره

  • avatar
   maaah_shiiid (شهریار سطح ۵) جمعه 29 اسفند ماه 1399

   مدرسه خاکره فضای آموزشی خوبی داره، امکانات آموزشی کاملی داره، مدیریت ومعلمان دلسوزوباتجربه ای داره، آموزش هامناسب وباکیفیت خوبی هست ودرکل مدرسه خوبی برای تحصیل دانش آموزان هست

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه خاکره شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه خاکره شیراز ندارد.