عکس شهربازی وی آر پارک
category

شهربازی وی آر پارک (محله آرژانتین - ساعی، تهران)

شهربازی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بیهقی

موقعیت شهربازی وی آر پارک در محله آرژانتین - ساعی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

تا ۸۰٪

تخفیف

شهربازی وی آر پارک (تخفیف 80%)

پیشنهاد از

شهربازی وی آر پارک (شهربازی) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان بیهقی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کسری، خانه موزه دکتر سندوزی و مرکز خرید آفریقا و همچنین فروشگاه زنجیره ای شهروند، لوازم آرایشی هایلند بیوتی، کافه رستوران بونژور، پمپ گاز طبیعی بیهقی (ویژه تاکسی) و گروه قطعات خودرو عظام قرار گرفته است.


تصاویر شهربازی وی آر پارک


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بیهقی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهربازی وی آر پارک تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکز تفریح سرگرمی شهربازی تفریحی بازی

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

نظرات کاربران در مورد شهربازی وی آر پارک

  • avatar
    مهدی (شهریار سطح ۷) جمعه 12 فروردین ماه 1401

    خیلی با حال هستش اینجا.

    1
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد شهربازی وی آر پارک تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهربازی وی آر پارک تهران ندارد.