عکس شهربازی سرزمین رویایی آناهید
category

شهربازی سرزمین رویایی آناهید (محله سرخه حصار، تهران)

شهربازی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، دماوند، صادقی

موقعیت شهربازی سرزمین رویایی آناهید در محله سرخه حصار تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

شهربازی سرزمین رویایی آناهید (شهربازی) در محله سرخه حصار تهران و خیابان صادقی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سپید و همچنین بازار میوه و تره بار پروین، مجموعه تالارهای آرمادا، برج آناهید، فروشگاه مهد فرش شعبه مرکزی و نمایندگی تویوتا ابراهیمی طاری قرار گرفته است.


تصاویر شهربازی سرزمین رویایی آناهید


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، دماوند، صادقی


سایر مراکز تفریحی که در محدوده شهربازی سرزمین رویایی آناهید واقع شده‌اند:

 • شهربازی مهرگان
  بلوار شاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarah_ansari (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهربازی سرزمین رویایی آناهید تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مرکز تفریح سرگرمی شهربازی تفریحی بازی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد شهربازی سرزمین رویایی آناهید

  • avatar
   inside (شهریار سطح ۷) چهارشنبه 04 آبان ماه 1401

   یه شهربازی مجهز خیلی عالی پیشنهاد میکنم حتما برید

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهربازی سرزمین رویایی آناهید تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهربازی سرزمین رویایی آناهید تهران ندارد.