عکس پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه)
category

پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه) (محله دولتخواه شمالی، تهران)

مرکز واکسیناسیون
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ورامینی، پونه

موقعیت پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه) در محله دولتخواه شمالی تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه) (مرکز واکسیناسیون) در محله دولتخواه شمالی تهران و خیابان پونه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید و فروش خودرو آیت الله سعیدی قرار گرفته است.


تصاویر پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه)


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ورامینی، پونه

ساعت کاری پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه)

  • شنبه08:00 - 20:00
  • یک‌شنبه08:00 - 20:00
  • دوشنبه08:00 - 20:00
  • سه‌شنبه08:00 - 20:00
  • چهارشنبه08:00 - 20:00
  • پنج‌شنبه08:00 - 20:00
  • جمعه08:00 - 14:00

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه) تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

مرکزواکسن مرکزواکسیناسیون مراکزواکسن مراکزواکسیناسیون

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه) تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایگاه خودرویی شهید آیت الله سعیدی (بازار پونه) تهران ندارد.