info
عکس ایستگاه اتوبوس نیلی
category

ایستگاه اتوبوس نیلی محله حکیمیه، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نیلی

ایستگاه اتوبوس نیلی (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان بابائیان واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ساحل شرق و سه شنبه بازار و همچنین کافه رستوران مانیا، چاپ مشکات، خدمات پس از فروش مرسدس بنز جواهری، مجموعه تعمیرگاهی سانگ یانگ یدک و ایستگاه اتوبوس نیلی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نیلی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس نیلی تهران است که در محله حکیمیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس نیلی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس شبخیز قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نیلی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه حکیمیه
  بزرگراه شهید زین الدین، شهید نشوه، بین بلوار شهید عبدالرضا و رضوان
 • ایستگاه اتوبوس خورشید
  بزرگراه شهید زین الدین، بابائیان، تقاطع نشوه
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  خلعتبری، فجر، بین شهید کلثومی و گلریز 2/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نیلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نیلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نیلی ندارد.
  neshan logo