info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران
category

ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران (محله نیاوران، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران

ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران (ایستگاه اتوبوس) در محله نیاوران تهران و خیابان لواسانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فرمانیه و مرکز خرید آرتمیس و همچنین تالار فرمانیه، قهوه لمیز شعبه فرمانیه، رستوران بانک ملت فرمانیه، آزمایشگاه پاتوبیولوژی فردا و بام برند سنتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران تهران است که در محله نیاوران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لواسانی، بین نرگس و پاسداران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی چارلی واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه پاسداران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام جعفر صادق
  بزرگراه ارتش، موحد دانش (اقدسیه)، بین طاهری و مسجد جامع
 • ایستگاه اتوبوس شهرک شهید چمران
  پاسداران، لنگری
 • ایستگاه اتوبوس شهرک چمران
  پاسداران، لنگری
 • ایستگاه اتوبوس اختیاریه
  بزرگراه صدر، مریم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه پاسداران ندارد.
  neshan logo