info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی محله نظام آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله نظام آباد تهران و خیابان دماوند واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله نظام آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام حسین (ع) و پاساژ لباس مردانه محسن و همچنین دانشکده فنی شهید شمسی پور، فروشگاه رنگ توکل ، هنرستان آزادی فلسطین، بانک شهر و مرکز خدمات کامپیوتری شرق قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی تهران

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی تهران در شهر تهران، محله نظام آباد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس دماوند، بین عاشقباه و طباطبایی است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو امام حسین قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام حسین پایانه بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیام
  کفایی امانی، 17 شهریور، خشکبارچی، بین یکم و اقبال لاهوری
 • ایستگاه اتوبوس کاشیها
  نامجو، بین عباس فرات و زند حبیبی
 • ایستگاه اتوبوس پارک خیام
  امام علی، افسری آذر، افشار، منتظری، تقاطع خشکبارچی
 • ایستگاه اتوبوس شیخ صفی
  انقلاب اسلامی، نامجو، بین معاون تجار کاشانی و حماسیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین پایانه بهشتی ندارد.
  neshan logo