info
عکس ایستگاه اتوبوس مخابرات
category

ایستگاه اتوبوس مخابرات محله حافظیه، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مخابرات

ایستگاه اتوبوس مخابرات (ایستگاه اتوبوس) در محله حافظیه اراک و بلوار فاطمیه، بنیاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله حافظیه اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری آفتاب و همچنین خودپرداز بانک ملی، داروخانه دکتر آزدو، بانک ملت، شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی و دبیرستان دخترانه حاج تقوی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مخابرات اراک

ایستگاه اتوبوس مخابرات اراک در شهر اراک، محله حافظیه و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار فاطمیه، بنیاد بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مخابرات اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس رحیم زاده واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مخابرات اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مخابرات واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  شهیدان رجایی - هپکو، میلاد
 • ایستگاه اتوبوس شقایق 11
  حمیده دریابیگی، حسن صفری، شقایق 11
 • ایستگاه اتوبوس بشارت 12
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، بین بشارت 10 و 16
 • ایستگاه اتوبوس بلوار حافظیه 1
  بلوار حافظیه، بعد از حمیده دریابیگی
 • ایستگاه اتوبوس سخاوت
  بلوار شهدای دولت، کوی امیریه، سخاوت 9
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مخابرات اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مخابرات در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مخابرات ندارد.
  neshan logo