info
عکس بانک ملت
category

بانک ملت محله محله نیایش، یزد

درباره‌ی بانک ملت

بانک ملت (بانک) در محله محله نیایش یزد و خیابان آیت الله کاشانی واقع شده است. این مکان یکی از پانزده بانک در محله محله نیایش یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان دکتر مجیبیان و مجتمع شهاب و همچنین رستوران شاه مردان، پرده قصر رومنس، فروشگاه تجدد، پیتزا بلم و قهوه پروشات یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت یزد

آدرس بانک ملت یزد، شهر یزد، محله محله نیایش، است. شماره تلفن بانک ملت یزد 03538260470 است که شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان با آن تماس بگیرید. بانک ملت یزد را می‌توان از بانک‌های خوب محله محله نیایش برشمرد. بانک‌های دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند، بانک سپه، مدیریت شعب بانک کشاورزی یزد و بانک کارگشایی هستند. خودپرداز این بانک نیز همیشه فعال است.

چطور به بانک ملت یزد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. شما می‌توانید برای رسیدن به بانک ملت یزد در ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر پیاده شوید.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. علاوه بر این، شما می‌توانید اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. شما می‌توانید آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس، مترو، با خودرو شخصی و مسیر پیاده را از روی این اپلیکیشن پیدا کنید و از نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک باخبر شوید. اگر برای انجام کاری به بانک ملت یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

اطلاعات دقیق بانک ملت یزد در ادامه برای شما قرار داده شده است. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت واقع شده‌اند:

 • بانک سپه
  چمران، ابتدای چمران
 • مدیریت شعب بانک کشاورزی یزد
  چمران، چمران 1
 • بانک کارگشایی
  آیت الله کاشانی، هلال احمر، بانک کارگشایی
 • بانک ایران زمین شعبه یزد
  آیت الله کاشانی، بین قرشی و حافظ
 • بانک سپه کاشانی
  آیت الله کاشانی، بین ولیعصر و خاتمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط @kb@ri (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 19 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 19 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت ندارد.
  neshan logo