info
عکس ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
category

ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی اصفهان

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی

ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان جی غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دادا بوک و همچنین مطب دندانپزشکی دکتر راضیه کامران، بیمه آتیه سازان حافظ، فلافل فلامک، مخابرات استان اصفهان و کارواش ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی اصفهان، شهر اصفهان، محله آسنجان است. آدرس این ایستگاه اتوبوس جی غربی، بین شهید صادقی و اره کش است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس حمزه را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پروین اعتصامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس لاهور
  لاهور، بین هشت بهشت و دوازده متری شریعتی
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای خواجه عمید
  خواجه عمید، بین شهید جهانبانی و توحید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی ندارد.
  neshan logo