info
عکس پارکینگ مترو علی آبادعکس پارکینگ مترو علی آباد
category

پارکینگ مترو علی آباد محله تختی، تهران

پارکینگ
4.3
12 رای

درباره‌ی پارکینگ مترو علی آباد

پارکینگ مترو علی آباد (پارکینگ) در محله تختی تهران و بلوار دستواره، باستانی پور واقع شده است. این مکان یکی از دو پارکینگ در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، ایستگاه اتوبوس مترو علی آباد وصال، کارواش بزرگ پارس، اغذیه گلچین و حسینیه قمر بنی هاشم (گرجیان مقیم تهران) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو علی آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ مترو علی آباد واقع شده‌اند:

 • پارکینگ دستواره
  بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی
 • پارکینگ فروشگاه اتکا
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، صیادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ مترو علی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 05 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ مترو علی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ مترو علی آباد ندارد.
  neshan logo