عکس پارکینگ مترو علی آباد
category

پارکینگ مترو علی آباد (محله تختی، تهران)

پارکینگ
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، مدرسه

موقعیت پارکینگ مترو علی آباد یکی از پارکینگ‌های خوب منطقه در محله تختی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

پارکینگ مترو علی آباد (پارکینگ) در محله تختی تهران و خیابان مدرسه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی، اغذیه گلچین، دکه مطبوعات و حسینیه گرجیها قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر پارکینگ مترو علی آباد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، مدرسه


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ مترو علی آباد واقع شده‌اند:

 • پارکینگ فروشگاه اتکا
  (5.0)
  رجایی، صیادی
 • پارکینگ دستواره
  دستواره، بین مشکی و هونجانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ مترو علی آباد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پارکینگ مترو علی آباد

  • avatar
   A B O L F A Z L (شهریار سطح ۱) یکشنبه 22 اسفند ماه 1400

   عالی ایییییییییییی بود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ مترو علی آباد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ مترو علی آباد تهران ندارد.