عکس پارکینگ مترو علی آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

پارکینگ مترو علی آباد (محله تختی، تهران)

پارکینگ
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بلوار دستواره، مدرسه

موقعیت پارکینگ مترو علی آباد یکی از پارکینگ‌های خوب منطقه در محله تختی تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

پارکینگ مترو علی آباد (پارکینگ) در محله تختی تهران و خیابان مدرسه واقع شده است. این مکان یکی از دو پارکینگ در محله تختی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه شهرک بهشتی و همچنین بوستان مترو علی آباد، ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوس رانی علی آباد وصال، کارواش بزرگ پارس، اغذیه گلچین و دکه مطبوعات قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از پارکینگ‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو علي آباد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بلوار دستواره، مدرسه


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ مترو علی آباد واقع شده‌اند:

 • پارکینگ دستواره
  بلوار دستواره، بین مشکی و هونجانی
 • پارکینگ فروشگاه اتکا
  (5.0)
  بزرگراه شهید رجایی، صیادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ مترو علی آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد پارکینگ مترو علی آباد

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   A B O L F A Z L
   یکشنبه 22 اسفند ماه 1400

   عالی ایییییییییییی بود

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ مترو علی آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ مترو علی آباد ندارد.
  neshan logo