عکس ایستگاه اتوبوس عمار
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس عمار (محله نیاوران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، عمار، بین آذرمند و صالحی

موقعیت ایستگاه اتوبوس عمار در محله نیاوران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس عمار (ایستگاه اتوبوس) در محله نیاوران تهران و خیابان عمار واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله نیاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز علوم و ستاره شناسی تهران و مرکز خرید روشا و همچنین رستوران نخل، سینما دزاشیب، مجموعه فرهنگی و ورزشی دزاشیب، تهران برگر و ویژن کارت ایرانیان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عمار

ایستگاه اتوبوس عمار یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله نیاوران خیابان عمار قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس عمار، بین آذرمند و صالحی است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس عمار عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس عمار، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، عمار، بین آذرمند و صالحی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عمار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهروند فرمانیه
  لواسانی، بین صادقی و آقایی
 • ایستگاه اتوبوس جوزستان
  باهنر، بین منایی و هیراد
 • ایستگاه اتوبوس دزاشیب
  دزاشیب، بین سالم و نوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عمار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عمار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عمار ندارد.
  neshan logo