info
عکس اپل استور کوک
category

اپل استور کوک محله کوی فیضیه، یزد

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اپل استور کوک

اپل استور کوک (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله کوی فیضیه یزد و خیابان منتظر فرج واقع شده است. این مکان یکی از سه فروشگاه و خدمات موبایل در محله کوی فیضیه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا پدربزرگ، درمانگاه اختصاصی حیوانات خانگی دکتر حسین آنتیک چی ، سوپر پت و مت، مجتمع آموزشی فرهنگی مسیر سبز و مسجد رقیه قرار گرفته است.

درباره فروشگاه اپل استور کوک یزد

آدرس فروشگاه اپل استور کوک یزد، شهر یزد، محله کوی فیضیه و است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (03538255092) تماس بگیرید. فروشگاه اپل استور کوک یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوی فیضیه به شمار می‌رود. موبایل آنی تیم، موبایل رامان و موبایل و لوازم جانبی مستر آزاد از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه اپل استور کوک یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه اپل استور کوک یزد مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس دبیرستان 8 شهریور قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه اپل استور کوک یزد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه اپل استور کوک یزد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده اپل استور کوک واقع شده‌اند:

 • موبایل آنی تیم
  (5.0)
  بلوار امیر کبیر، بین امیرکبیر 8 و طوبی
 • موبایل رامان
  (5.0)
  بلواردانشگاه، خیابان پژوهش
 • موبایل و لوازم جانبی مستر آزاد
  (5.0)
  پرفسور حسابی، بین گلبرگ و رضوان
 • موبایل نرگس
  (5.0)
  پرفسور حسابی، بین گلبرگ و رضوان
 • موبایل ماکروتل
  (5.0)
  بلوار امیر کبیر، خیابان گلستان، گلستان 7
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اپل استور کوک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اپل استور کوک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اپل استور کوک ندارد.
  neshan logo