info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی محله اوین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله اوین تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار ولنجک و همچنین دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده پزشکی شهید بهشتی، رستوران سبز، دانشگاه شهید بهشتی - حوزه ریاست و فروشگاه کارکنان دانشگاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی تهران

در شهر تهران، محله اوین ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس گلستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اقاقیا
  دانشجو، بین اقاقیا و گلریزان
 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی
  بزرگراه شهید چمران، شیراز، فضل الله
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی ندارد.
  neshan logo