info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی (محله اوین، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی

موقعیت ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی در محله اوین تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی (ایستگاه اتوبوس) در محله اوین تهران و خیابان دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده پزشکی شهید بهشتی، پایگاه تجمیعی دانشکده دندانپزشکی شهیدبهشتی، رستوران سبز و دانشگاه شهید بهشتی - حوزه ریاست قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی

در شهر تهران، محله اوین خیابان دانشجو، ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس گلستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه شهید بهشتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اقاقیا
  دانشجو، بین اقاقیا و گلریزان
 • ایستگاه اتوبوس شاه حسینی
  درکه
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه کشاورزی
  بزرگراه شهید چمران، شیراز، فضل الله، بعد از یمن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ جمعه 29 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه شهید بهشتی تهران حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: جمعه 29 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید بهشتی ندارد.
  location استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo