info
عکس ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد
category

ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد محله هروی - حسین آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد

ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله هروی - حسین آباد تهران و خیابان استاد حسن بنا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و نه ایستگاه اتوبوس در محله هروی - حسین آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید هدیش و همچنین رستوران آروما، شیرینی سولدوش، بوستان صدف، آرین طب و هایپر استار هدیش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد تهران است که در محله هروی - حسین آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در استاد حسن بنا شمالی، تقاطع گلها قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی گلستان قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تپه شمس آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وفامنش
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، وفا، وفا منش
 • ایستگاه اتوبوس طاهری
  استاد حسن بنا شمالی، بین نانکلی و طاهر
 • ایستگاه اتوبوس شهرک ولیعصر
  بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس افتخاریان
  بزرگراه امام علی، عزیزی، افتخاریان، تقاطع یکتا
 • ایستگاه اتوبوس مبارک آباد
  بزرگراه امام علی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تپه شمس آباد ندارد.
  neshan logo