info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه محله کاظم آباد - بنی هاشم، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه

ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه (ایستگاه اتوبوس) در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران و خیابان استاد حسن بنا شمالی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کاظم آباد - بنی هاشم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایا در و همچنین مدیران خودرو، عکاسی طراحان، نمایندگی ایران خودرو کد 1117، خشکبار امیرحسین و ساندویچ هفت چنار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه تهران

ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله کاظم آباد - بنی هاشم قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در استاد حسن بنا شمالی، بین یاوری نژاد و محمودی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو خواجه عبدالله قرار دارد. تاکسی تلفنی شهاب هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه مجیدیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  استاد حسن بنا شمالی، جعفری
 • ایستگاه اتوبوس سرباز
  استاد حسن بنا شمالی، بین جهان پناه دوم و جعفری
 • ایستگاه اتوبوس سه راه ارامنه
  استاد حسن بنا جنوبی، بین ختایی و بیگی
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  بزرگراه شهید سلیمانی، برادران اثنی عشری، بین هشتم و نهم
 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  استاد حسن بنا شمالی، بین مخابرات و احداثی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط vatan khah (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه مجیدیه ندارد.
  neshan logo