info
عکس مرکز خرید سیزده آبان
category

مرکز خرید سیزده آبان محله پرستار، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خرید سیزده آبان

مرکز خرید سیزده آبان (بازار و مرکز خرید) در محله پرستار تهران و خیابان نبرد شمالی، رصاف سهی واقع شده است. این مجتمع یکی از سه بازار و مرکز خرید در محله پرستار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی لوازم تحریر محمد، میدان سیزده آبان، یراق (بانک یراق ایران)، باشگاه ورزشی انتظامی و شیرینی فروشی آیدین قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز خرید سیزده آبان واقع شده‌اند:

 • پاساژ صدف
  (5.0)
  نبرد شمالی، بین قاضی میر سعید و نجات اللهی
 • مرکز خرید لوتوس پیروزی
  (3.0)
  پیروزی، جعفرنژاد، بین بنفشه و گلشن
 • مرکز خرید قائم
  (3.1)
  نبرد شمالی، مهدیان آهی
 • مجتمع پانوراما
  (3.9)
  پیروزی
 • مجتمع تجاری کساء
  (3.6)
  پیروزی، بعد از جعفرنژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط M&R (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خرید سیزده آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خرید سیزده آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خرید سیزده آبان ندارد.
  neshan logo