info
عکس موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم
category

موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم خمینی شهر

موزه

درباره‌ی موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم

موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم (موزه) در خمینی شهر و خیابان موزه واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلبه سنتی حجت، مسجد مجیر، پارک گلشن، کتابخانه عمومی جوی آباد و دبستان حمزه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از موزه‌ها خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 14 مهر ماه 1401

  در سال 1391 به همت اهالی محله‌ی جوی‌آباد قدیم خمینی شهر، حمام قدیمی محل با هدف تاسیس یک مجموعه جهت نگهداری اشیاء واسناد قدیمی،مورد بازسازی قرار گرفت و به یک موزه به عنوان یک کانون مولد فرهنگی، ایجاد کانونی برای استعدادیابی جوانان در زمینه‌های فرهنگی و ... گردیدید وبه این ترتیب موزه مردم شناسی جوی‌آباد قدیم راه‌اندازی گردید. در این موزه که به همت اهالی محله‌ی جوی‌آباد قدیم راه‌اندازی شده است اشیاواسناد وعکس های قدیمی محل درمعرض نمایش گذاشته شده است.

  1
 • avatar
  Moji1013
  دوشنبه 16 فروردین ماه 1400

  💯💥💢🙏👍🙌

  1
 • avatar
  abas sadrani
  جمعه 20 بهمن ماه 1402

  زیبا وجالب

 • avatar
  رضا
  یکشنبه 18 اردیبهشت ماه 1401

  این موزه مردم شناسی یا همان حمام علی قلی آقا، به دست علی قلی آقا، که دربار شاه سلیمان صفوی و شاه سلطان حسین صفوی بود، ساخته شد و قدمت آن به اواخر عصر صفوی یا سال 1125 هجری قمری بر می گردد


آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار جمعه 20 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: جمعه 20 بهمن ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه مردم شناسی جوی آباد قدیم ندارد.
neshan logo