info
عکس موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده
category

موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده محله پاسداران - ضرابخانه، تهران

درباره‌ی موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده

موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده (موزه) در محله پاسداران - ضرابخانه تهران و خیابان زمردیان واقع شده است. این مکان یکی از دو موزه در محله پاسداران - ضرابخانه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه فرش رسام عرب زاده و مرکز خرید پاسداران و همچنین کافی شاپ روبرتو، رستوران و کافه کاپیتان لانژ، شهر کتاب پاسداران، آزمایشگاه پاتوبیولوژی سعید و بنیاد فرش رسام عرب زاده قرار گرفته است.
سایر موزه‌ها که در محدوده موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده واقع شده‌اند:

 • موزه آموزشی سروش
  پاسداران، نیستان سوم، راستوان، بین شمشاد و رز
 • موزه فرش رسام عرب زاده
  پاسداران، زمردیان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط amirbll (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه موسسه فرهنگی هنری رسام عرب زاده ندارد.
  neshan logo