عکس ایستگاه اتوبوس مختاری
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس مختاری (محله تختی - خانی آباد، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خیام، مختاری، بین کلاته و تختی

موقعیت ایستگاه اتوبوس مختاری در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس مختاری (ایستگاه اتوبوس) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان مختاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله تختی - خانی آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ کریستال و همچنین پمپ گاز CNG، پایگاه تجمیعی مجموعه ورزشی الزهرا ۶۱ (مدیریت بحران منطقه 12)، باربری صدرا ترابر، بوستان گل محمدی و کتابخانه سید مرتضی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مختاری

ایستگاه اتوبوس مختاری در شهر تهران، محله تختی - خانی آباد و خیابان مختاری قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به خیام، مختاری، بین کلاته و تختی بروید. ایستگاه اتوبوس مختاری محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان محمدیه قرار گرفته است. همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی خلج را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مختاری و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خیام، مختاری، بین کلاته و تختی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مختاری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  وحدت اسلامی، بین خندان و زندی
 • ایستگاه اتوبوس هنرستان
  شوش، بین حسین لی و پارسیان
 • ایستگاه اتوبوس بهرام
  شوش، بین لرستانی و بخارایی
 • ایستگاه اتوبوس میدان محمدیه شمالی
  خیام، بین میدان محمدیه و چراغ برق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مختاری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مختاری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مختاری ندارد.
  neshan logo