info
عکس ایستگاه اتوبوس ایران خودرو
category

ایستگاه اتوبوس ایران خودرو محله شهرک دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایران خودرو

ایستگاه اتوبوس ایران خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دانشگاه تهران تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک ملی شعبه ایران خودرو کد۲۰۰۱، خودپرداز بانک ملی، ایستگاه اتوبوس چهارراه ایران خودرو، کارخانجات تولیدی تهران و پاسگاه راهنمایی و رانندگی منطقه ۲۱ قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایران خودرو تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ایران خودرو تهران است که در محله شهرک دانشگاه تهران قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایران خودرو تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو ایران خودرو قرار گرفته است. همچنین تاکسی سرویس امین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایران خودرو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایران خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتری
  بزرگراه لشگری، چهل و هفتم
 • ایستگاه اتوبوس اول بیست متری
  مجتبی تهرانی، پارسا
 • ایستگاه اتوبوس ساپکو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس چهل و هفتم
  چهل و هفتم، بین والفجر ششم و بدر
 • ایستگاه اتوبوس جهاد
  جهاد، بین خیبر و قدس چهاردهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایران خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایران خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایران خودرو ندارد.
  neshan logo