عکس دفتر مرکزی هواپیمایی معراج
مشاهده در نقشه نشان
category

دفتر مرکزی هواپیمایی معراج (محله طرشت، تهران)

شرکت هواپیمایی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه جناح، جعفری نیای جنوبی

موقعیت دفتر مرکزی هواپیمایی معراج یکی از شرکت‌های هواپیمایی خوب منطقه در محله طرشت تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

دفتر مرکزی هواپیمایی معراج (شرکت هواپیمایی) در محله طرشت تهران و خیابان جعفری نیای جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از دو شرکت هواپیمایی در محله طرشت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی استاد باتری استاد باطری ( شعبه آزادی)، سرای محله طرشت، بازار میوه و تره بار سما، فلافل مامان جون و جرثقیل ازادی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از شرکت‌های هواپیمایی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه جناح، جعفری نیای جنوبی

وب‌سایت رسمی: meraj.aero


سایر شرکت‌های هواپیمایی که در محدوده دفتر مرکزی هواپیمایی معراج واقع شده‌اند:

 • هواپیمایی معراج
  بزرگراه جناح، نرسیده به صفا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امیر نادری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر مرکزی هواپیمایی معراج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت معراج شرکت هواپیمایی ایرلاین ایرویز airways airline

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد دفتر مرکزی هواپیمایی معراج

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   Shariati
   پنجشنبه 18 فروردین ماه 1401

   اینجا محل دفتر مرکزی هواپیمایی معراج هست فروش بلیط حضوری ندارند

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر مرکزی هواپیمایی معراج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر مرکزی هواپیمایی معراج ندارد.
  neshan logo