info
عکس مدرسه علامه حلی
category

مدرسه علامه حلی محله زرهی - امیرکبیر، شیراز

موسسه آموزشی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مدرسه علامه حلی

مدرسه علامه حلی (موسسه آموزشی) در محله زرهی - امیرکبیر شیراز و خیابان ۲۶ سرباز واقع شده است. این موسسه یکی از شش موسسه آموزشی در محله زرهی - امیرکبیر شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دبستان فیض، حسینیه بیت الاحزان حضرت زهرا، اداره کل بهزیستی استان فارس، تعاونی مصرف هوابرد و نانوایی لواش و سنگک هوابرد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسه‌های آموزشی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مدرسه علامه حلی واقع شده‌اند:

 • مجتمع آموزشی مهندس کاظم خوانساری
  بلوار بهشتی، بهشتی 36، بهشتی36/1
 • آموزشگاه رشد
  بلوار استقلال، بین استقلال 45 و 47
 • آموزشگاه موسیقی زنبورک
  بلوار بهشتی، بین بهشتی 35 و یزدان پناه
 • آموزشگاه آرایشگری گونش
  بلوار بعثت، 12 بعثت
 • آموزشگاه موسیقی هنرساز
  سرباز، 6 سرباز
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط bahrami (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مدرسه علامه حلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مدرسه علامه حلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مدرسه علامه حلی ندارد.
  neshan logo