info
عکس نان یوخه خلیلی
category

نان یوخه خلیلی محله سپاه شمالی، شیراز

درباره‌ی نان یوخه خلیلی

نان یوخه خلیلی (نانوایی) در محله سپاه شمالی شیراز و بلوار عدالت شمالی واقع شده است. این مکان یکی از شش نانوایی در محله سپاه شمالی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مرسدس و همچنین نمایندگی ایران خودرو جلادت، مسجد موسی بن جعفر، کبابی بناب سلطان سلیمان، پترو کیان ایرانیان و بانک سپه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو امیرکبیر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نان یوخه خلیلی واقع شده‌اند:

 • نانوایی لواش
  بلوار سفیر شمالی، صاحب الامر شرقی، بین صاحب الامر 7 و صاحب الامر 9
 • نانوایی سنگکی آبیاری
  بلوار امیرکبیر، آبیاری، بین آبیاری 13 و 15
 • نانوایی
  انقلاب اسلامی، قدمگاه شرقی
 • نانوایی غلامرضا حسینی
  بلوار سفیر شمالی، شهید پوربیرک، 14متری تختی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نان یوخه خلیلی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نان یوخه خلیلی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نان یوخه خلیلی ندارد.
  neshan logo