info
عکس پوشاک ترنج
category

پوشاک ترنج محله گلچینان، یزد

فروشگاه لباس

درباره‌ی پوشاک ترنج

پوشاک ترنج (فروشگاه لباس) در محله گلچینان یزد و خیابان امام خمینی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه لباس در محله گلچینان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آب انبار شش بادگیری، موزه دیرینه شناسی کامبرین و پاساژ کویتی ها و همچنین شیرینی سنتی یزد، فرهنگ هتل، مسافرخانه بهشتی، مسجد برخوردار و زورخانه خواجه خضر قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک ترنج یزد

آدرس فروشگاه پوشاک ترنج یزد، شهر یزد، محله گلچینان و است. فروشگاه پوشاک ترنج یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله گلچینان است. مشکی پوشان، شلوار زنانه تک کویر و پوشاک مردانه اترو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک ترنج یزد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک ترنج یزد مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس چهارراه فاطمیه قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک ترنج یزد مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده می‌کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک ترنج یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک ترنج واقع شده‌اند:

 • مشکی پوشان
  شهید رجایی
 • شلوار زنانه تک کویر
  بلوار امامزاده جعفر، بین مسجد جامع و سید گلسرخ
 • پوشاک مردانه اترو
  طالقانی 21
 • پوشاک زنانه و بچگانه اکسیر
  آیت الله کاشانی، تقاطع شمس
 • پوشاک شهرما
  بلوار امامزاده جعفر، بین بن‌بست چهاردهم و کوی مهدی زرگر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد دهقان (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ یکشنبه 21 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک ترنج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 21 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک ترنج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک ترنج ندارد.
  neshan logo