عکس مرکز مطالعات راهبردی ارتش
category

مرکز مطالعات راهبردی ارتش (محله داراباد، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، سباری، چهاردهم شرقی، یکم، آناهیتا

موقعیت مرکز مطالعات راهبردی ارتش در محله داراباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

مرکز مطالعات راهبردی ارتش (اداره و سازمان دولتی) در محله داراباد تهران و خیابان آناهیتا واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه طبیعت و حیات وحش ایران و همچنین رویا پارک، تالار میثاق، نگارخانه احسان، داراباد و مرکز تحقیقات و تدوین آیین نامه رزمی نزاجا قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، سباری، چهاردهم شرقی، یکم، آناهیتا


سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز مطالعات راهبردی ارتش واقع شده‌اند:

 • پلیس - 10
  (3.0)
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین باقریان و سیزدهم
 • شهرداری منطقه 1 ناحیه 5
  (4.0)
  پور ابتهاج (دارآباد)، بین پوریا و سباری
 • دفتر مرکزی پست بار- postbaar بازارمتریال
  (3.0)
  سباری، بین بهزاد و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مطالعات راهبردی ارتش تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مطالعات راهبردی ارتش تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مطالعات راهبردی ارتش تهران ندارد.