info
عکس مرکز مطالعات راهبردی ارتش
category

مرکز مطالعات راهبردی ارتش محله داراباد، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز مطالعات راهبردی ارتش

مرکز مطالعات راهبردی ارتش (اداره و سازمان دولتی) در محله داراباد تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه طبیعت و حیات وحش ایران و همچنین رویا پارک، تالار میثاق، نگارخانه احسان، فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان و مرکز تحقیقات و تدوین آیین نامه رزمی نزاجا قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده مرکز مطالعات راهبردی ارتش واقع شده‌اند:

 • دفتر مرکزی پست بار- postbaar بازارمتریال
  (3.0)
  بزرگراه امام علی، افتخاری، پور ابتهاج، سباری
 • شهرداری منطقه 1 ناحیه 5
  (3.0)
  پور ابتهاج (دارآباد)، بین پوریا و سباری
 • پلیس - 10
  (3.0)
  باهنر، پور ابتهاج (دارآباد)، بین باقریان و سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز مطالعات راهبردی ارتش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز مطالعات راهبردی ارتش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز مطالعات راهبردی ارتش ندارد.
  neshan logo