info
عکس شهرک دانش
category

شهرک دانش

درباره‌ی شهرک دانش

شهرک دانش (شهرک مسکونی) در استان تهران، شهرستان قدس و خیابان شهدای دانش واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار دانش و همچنین سفره خانه سنتی کندو، مسجد صاحب الزمان، شرکت ساراول، برق صنعتی صباحی و لبنیات سنتی دانش قرار گرفته است.سایر شهرک‌های مسکونی که در محدوده شهرک دانش واقع شده‌اند:

 • شهرک دانش
  ایران خودرو، تولایی، تقی دخت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرک دانش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرک دانش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرک دانش ندارد.
  neshan logo