info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر و روستا
category

ایستگاه اتوبوس شهر و روستا محله استاد معین، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر و روستا

ایستگاه اتوبوس شهر و روستا (ایستگاه اتوبوس) در محله استاد معین تهران و خیابان استاد معین واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله استاد معین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ صالحی و همچنین نمایندگی ایران‌خودرو ۱۰۵۵، مرکز سلامت جامعه شمس، داروخانه دکتر وثوق، آموزشگاه زبان نور و کافی نت رزگلد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر و روستا تهران

ایستگاه اتوبوس شهر و روستا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله استاد معین قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در یادگار امام، هاشمی، استاد معین، بین کوچکی و کاظمیان قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شهر و روستا تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو استاد معین قرار گرفته است. همچنین آژانس مهر استاد معین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهر و روستا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر و روستا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  آزادی
 • ایستگاه اتوبوس المهدی
  بزرگراه آیت الله سعیدی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه یادگار امام
  یادگار امام، دامپزشکی، بین قلیچ خانی و لطیفی
 • ایستگاه اتوبوس شهید اکبری
  آزادی، بین اکبری و نورافکن
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر و روستا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر و روستا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر و روستا ندارد.
  location استان تهران، تهران، یادگار امام، هاشمی، استاد معین، بین کوچکی و کاظمیان
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo