info
عکس ایستگاه اتوبوس جهان آرا
category

ایستگاه اتوبوس جهان آرا (محله قزل قلعه، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جهان آرا

موقعیت ایستگاه اتوبوس جهان آرا در محله قزل قلعه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس جهان آرا (ایستگاه اتوبوس) در محله قزل قلعه تهران و بزرگراه شهید گمنام واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قزل قلعه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا سیب 360، فروشگاه افق کوروش، تعمیرگاه آنی، ردلاین کالا و بانک ملی شعبه نشید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جهان آرا

ایستگاه اتوبوس جهان آرا در شهر تهران، محله قزل قلعه و بزرگراه شهید گمنام قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید گمنام است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس جهان آرا عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس رز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جهان آرا، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جهان آرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مخابرات
  کارگر شمالی
 • ایستگاه اتوبوس سوپر
  بزرگراه کردستان، حسین پور، مهرام، بین سی و سوم و سی و دوم
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه بیمارستان شریعتی
  کارگر شمالی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جهان آرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جهان آرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جهان آرا ندارد.
  neshan logo