info
عکس ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران
category

ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران محله داوران، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران

ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران (ایستگاه اتوبوس) در محله داوران اراک و خیابان داوران واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله داوران اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پمپ بنزین بهاران، نانوایی سنگک، پیرایش شیرازی، پوشاک گاندو و تعمیرگاه دقت تنظیم موتور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران اراک است که در محله بیست متری میقان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در داوران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین آژانس مغرب را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ابتدای داوران واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس حجاب دو
  خیابان شهدا، بین بن بست حمید و بزرگراه امام علی
 • ایستگاه اتوبوس دروازه مشهد
  جلال آل احمد، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  خیابان شهدا، بین بلوار قائم مقام فراهانی و خیابان مشهد
 • ایستگاه اتوبوس جهاد وسط
  میرزای شیرازی شمالی، جهاد - زارعی، بین مجتبی جودکی و روحی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای داوران 1
  داوران، نرسیده به حجاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ابتدای داوران ندارد.
  neshan logo