info
عکس بانک ملت شعبه همافر
category

بانک ملت شعبه همافر محله عیش آباد، یزد

بانک
3.0
4 رای

درباره‌ی بانک ملت شعبه همافر

بانک ملت شعبه همافر (بانک) در محله عیش آباد یزد و صدوقی، بلوار صدوقی جنوبی واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله عیش آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی دیلینگ دیلینگ، موزه پیشه های کهن و عمده فروشی رنگ کوروش و همچنین کافی نت یاس نت، داروخانه دکتر لطفعلیانی، بازرگانی دلاوری، مبلمان شفق 2 و بانک ملی شعبه همافر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شعبه همافر یزد

بانک ملت شعبه همافر یزد در شهر یزد، محله عیش آباد قرار دارد. شماره تلفن بانک ملت شعبه همافر یزد 03537265590 است که شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان با آن تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله عیش آباد می‌توان به بانک ملت شعبه همافر یزد اشاره کرد. بانک‌های بانک رفاه کارگران، بانک سپه و بانک قرض الحسنه مهر ایران هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملت شعبه همافر یزد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک ملت شعبه همافر یزد قرار دارد، ایستگاه اتوبوس کوچه 49 است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک ملت شعبه همافر یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملت شعبه همافر یزد را ببینید. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت شعبه همافر واقع شده‌اند:

 • بانک رفاه کارگران
  زیر گذر ابوالفضل، آزادگان
 • بانک سپه
  آزادگان، بین دوم و میدان ابوالفضل
 • بانک قرض الحسنه مهر ایران
  همافر، نرسیده به ایمان
 • بانک صادرات شعبه وحدت
  (5.0)
  شهید صدوقی جنوبی، آفتاب
 • بانک سپه ( قوامین سابق )
  (5.0)
  شهید صدوقی جنوبی، بین اسلامی و ولی عصر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط naderinegar (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت شعبه همافر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت شعبه همافر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت شعبه همافر ندارد.
  location استان یزد، یزد، صدوقی، بلوار صدوقی جنوبی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری بانک ملت شعبه همافر

  شنبه 08:00 تا 13:30
  یک‌شنبه 08:00 تا 13:30
  دوشنبه 08:00 تا 13:30
  سه‌شنبه 08:00 تا 13:30
  چهارشنبه 08:00 تا 13:30
  پنج‌شنبه 08:00 تا 13:30
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo