عکس بانک ملت شعبه همافر
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک ملت شعبه همافر (محله عیش آباد، یزد)

بانک
3.0
4 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، صدوقی

موقعیت بانک ملت شعبه همافر در محله عیش آباد یزد را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

بانک ملت شعبه همافر (بانک) در محله عیش آباد یزد و خیابان صدوقی واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله عیش آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی دیلینگ دیلینگ، موزه پیشه های کهن و عمده فروشی رنگ کوروش و همچنین کافی نت یاس نت، داروخانه دکتر لطفعلیانی، پخش نیکخواه، مبلمان شفق و بانک ملی شعبه همافر قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملت شعبه همافر

بانک ملت شعبه همافر در شهر یزد، محله عیش آباد خیابان صدوقی قرار دارد. شماره تلفن بانک ملت شعبه همافر 03537265590 است که شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان با آن تماس بگیرید. از بانک‌های خوب محله عیش آباد می‌توان به بانک ملت شعبه همافر اشاره کرد. بانک‌های بانک رفاه کارگران، بانک سپه و بانک مهر ایران شعبه همافر هم در محدوده این بانک قرار دارند. شما می‌توانید از خودپرداز این بانک هم استفاده کنید.

چطور به بانک ملت شعبه همافر برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک ملت شعبه همافر قرار دارد، ایستگاه اتوبوس کوچه 49 است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند تا از بهترین مسیر به این بانک برسید. البته مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. اگر برای انجام کاری به بانک ملت شعبه همافر مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق و ساعت کاری بانک ملت شعبه همافر را ببینید. بانک‌ها و خودپردازهای دیگری هم در محدوده این بانک قرار دارند که در ادامه تعدادی از آن‌ها را می‌بینید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، صدوقی

تلفن تماس: 03537265590

وب‌سایت رسمی: bankmellat.ir

ساعت کاری بانک ملت شعبه همافر

 • شنبه08:00 - 13:30
 • یک‌شنبه08:00 - 13:30
 • دوشنبه08:00 - 13:30
 • سه‌شنبه08:00 - 13:30
 • چهارشنبه08:00 - 13:30
 • پنج‌شنبه08:00 - 13:30
 • جمعهتعطیل است

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملت شعبه همافر واقع شده‌اند:

 • بانک رفاه کارگران
  آزادگان، نرسیده به شهید زینل ملکی 6
 • بانک سپه
  آزادگان، بین دوم و میدان ابوالفضل
 • بانک مهر ایران شعبه همافر
  صدوقی
 • بانک صادرات شعبه وحدت
  (5.0)
  شهید صدوقی جنوبی، آفتاب
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط naderinegar (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملت شعبه همافر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملت شعبه همافر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملت شعبه همافر ندارد.
  neshan logo