عکس سفارت عربستان مشاهده در نقشه نشان
category

سفارت عربستان (محله سجاد شهر، مشهد)

سفارت
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، مولوی (شیخ نمر)، بین مولوی 2 و 4

موقعیت سفارت عربستان در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


سفارت عربستان (سفارت) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان مولوی (شیخ نمر) واقع شده است. این مکان یکی از سه سفارت در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین کلینیک اختصاصی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی سجاد، شیرینی سرا آنسه، بانک قرض الحسنه مهر ایران، کیف دلسی و آران سیر قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار سجاد، مولوی (شیخ نمر)، بین مولوی 2 و 4


سایر سفارت‌های که در محدوده سفارت عربستان واقع شده‌اند:

 • کنسولگری عراق
  (3.2)
  بلوار فردوسی، فردوسی 22
 • کنسولگری قرقیزستان
  (5.0)
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضا سیروسی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت عربستان مشهد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سفارت خانه سفارت سفارتخانه

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت عربستان مشهد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت عربستان مشهد ندارد.
  neshan logo