info
عکس لوازم التحریر آلما
category

لوازم التحریر آلما محله دروازه اصفهان، شیراز

لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار

درباره‌ی لوازم التحریر آلما

لوازم التحریر آلما (لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار) در محله دروازه اصفهان شیراز و خیابان جاوید واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار در محله دروازه اصفهان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید دستغیب و شیراز دوچرخه و همچنین هتل ارگ، مسجد اهل سنت رسول اکرم، مسافرخانه سهیل، پاپکو و رستوران باباطاهر قرار گرفته است.
سایر لوازم تحریرهای که در محدوده لوازم التحریر آلما واقع شده‌اند:

 • لوازم تحریر
  فردوسی
 • لوازم التحریر خیام
  ساحلی شرقی، 2 علی بن حمزه، 6 کار اندیش
 • نوشت افزار میلاد
  بلوار کریمخان زند، راهنمایی، تختی
 • نوشت افزار حلاجی
  پیشرو، مولی الموحدین
 • پخش نوشت افزار صدف
  پیشرو، مولی الموحدین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد بازیار (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی لوازم التحریر آلما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 شهریور ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد لوازم التحریر آلما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه لوازم التحریر آلما ندارد.
  neshan logo