info
عکس ایستگاه اتوبوس لاکان
category

ایستگاه اتوبوس لاکان محله دروازه لاکان، رشت

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس لاکان

ایستگاه اتوبوس لاکان (ایستگاه اتوبوس) در محله دروازه لاکان رشت و بلوار لاکان واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله دروازه لاکان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزشی درمانی و پژوهشی 17 شهریور و همچنین ایستگاه تاکسی فلکه گاز - دروازه لاکان - دانشگاه، هتل آپارتمان وارش، خشکشویی عدل، میدان گاز و تأسیسات قائم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس لاکان رشت

ایستگاه اتوبوس لاکان رشت در شهر رشت، محله دروازه لاکان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار لاکان، بین زمانی و عمادیه قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس لاکان رشت محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف رشت می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

آژانس گلپور هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس لاکان رشت مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده لاکان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک شهر
  ملت، بلوار حافظ
 • ایستگاه اتوبوس احصاری
  بلوار لاکان، بین پور اسماعیلی و شعبانی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان توتونکاران
  بلوار نامجو، بین توکل و هجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس لاکان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس لاکان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس لاکان ندارد.
  neshan logo