info
عکس داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا)
category

داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) محله تیران، اصفهان

درباره‌ی داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا)

داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) (داروخانه) در محله تیران اصفهان و خیابان شهید فروغی واقع شده است. این مکان یکی از هفت داروخانه در محله تیران اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آلمینیوم و مس موید و همچنین مخابرات شهید خرازی، فروشگاه لوازم یدکی موتورسیکلت شاهین موتور، نانوایی سبوس دار فروغی، چایخانه سنتی شب نشین و بانک پارسیان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) اصفهان

برای رفتن به داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) اصفهان باید به شهر اصفهان، محله تیران بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان اصفهان، اصفهان، شهید فروغی، بین معبود و ملت بروید.

داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) اصفهان یکی از داروخانه‌های خوب محله تیران است که مراجعه کنندگان زیادی دارد. در محدوده این داروخانه، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی مانند مرکز مشاوره پرتو توحید، کلینیک ازادگان، کلینیک اردیبهشت و درمانگاه فوق تخصصی خیریه حضرت ابوالفضل قرار دارند. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه دکتر الهه شیخ الاسلام، داروخانه دکتر شفیعی و داروخانه دکتر شفیعی اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) اصفهان برویم؟

شما می‌توانید برای رفتن به این داروخانه از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید. داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) اصفهان نزدیک به ایستگاه اتوبوس مسجد صاحب الزمان است.

اپلیکیشن نشان به شما کمک می‌کند که بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) اصفهان را ببینید. فراموش نکنید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت نظرات بنویسید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر الهه شیخ الاسلام
  هدایت، جواد
 • داروخانه دکتر شفیعی
  (5.0)
  شهید باهنر، فردوسی، گلبرگ، یاس
 • داروخانه دکتر شفیعی
  (1.0)
  شهید باهنر، فردوسی (25/2)، گلبرگ (27)
 • داروخانه دکتر قدرت نما
  (5.0)
  مسجد سید، بین محمد بحرینیان و آیت الله کاشانی
 • داروخانه بهار
  (5.0)
  شهید فروغی، بین اکبر هواکشان و معتمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر فاضلی (علیرضا) ندارد.
  neshan logo