info
عکس مانتو اریکا
category

مانتو اریکا محله امامزاده، یزد

مزون و فروشگاه لباس زنانه
4.3
4 رای

درباره‌ی مانتو اریکا

مانتو اریکا (مزون و فروشگاه لباس زنانه) در محله امامزاده یزد و خیابان مرز محله واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه لباس زنانه در محله امامزاده یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند میدان خان یزد، موزه امامزاده جعفر(ع) و پاساژ موسوی و همچنین امامزاده جعفر، رستوران هتل کاروانسرای مشیر، ساباط های یزد، هتل ثلاثی یزد و ترمه هاشمی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لباس زنانه خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه مانتو اریکا یزد

آدرس فروشگاه مانتو اریکا یزد، شهر یزد، محله امام زاده و است. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (03536228411) تماس بگیرید. فروشگاه مانتو اریکا یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله امام زاده است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند پوشاک دیبا، شال مد فروشگاه شال و روسری و مانتو دخترانه پرنسس در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه مانتو اریکا یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مانتو اریکا یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مخابرات قرار دارد. اپلیکیشن نشان در مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو به شما کمک می‌کند و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را با شما به اشتراک می‌گذارد.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه مانتو اریکا یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. تصاویر مربوط به فروشگاه مانتو اریکا یزد را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لباس زنانه که در محدوده مانتو اریکا واقع شده‌اند:

 • پوشاک دیبا
  خیابان قیام، امام خمینی
 • شال مد فروشگاه شال و روسری
  شهید رجایی، بین شهدا و شهید شیر غلامی
 • مانتو دخترانه پرنسس
  بلوار امامزاده جعفر، شهید رجایی
 • فروشگاه لباس خانم خاص
  بلوار امامزاده جعفر، بین مسجد علی اصغر و شهید رجایی
 • مانتو پونک
  شهید رجایی، بلوار امامزاده جعفر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بهمن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مانتو اریکا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مانتو اریکا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مانتو اریکا ندارد.
  neshan logo