info
عکس ایستگاه اتوبوس پشتاره
category

ایستگاه اتوبوس پشتاره محله ملک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پشتاره

ایستگاه اتوبوس پشتاره (ایستگاه اتوبوس) در محله ملک اراک و خیابان شهید رجایی، هدایتی، بین پشتاره و وحید بخشی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله ملک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند Dr. Kookhaei Office و پاساژ دیدار و همچنین تهیه غذا مجلل، آموزشگاه موسیقی راز و نیاز، بیمه پاسارگاد نمایندگی رضایی کد ۲۹۹۰، باشگاه ورزشی گلبرگ نوین و سوپر ملک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پشتاره اراک

ایستگاه اتوبوس پشتاره اراک در شهر اراک، محله ملک و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید رجایی، هدایتی، بین پشتاره و وحید بخشی قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پشتاره اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی ایستگاه تاکسی 1828 قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پشتاره واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آموزش و پرورش
  شریعتی، بلوار شهید شیرودی
 • ایستگاه اتوبوس موتور آب
  شریعتی، استاد شهریار، مطهری، بین ایمان 3 و احسان
 • ایستگاه اتوبوس سرداران
  بلوار تهران، سعید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پشتاره اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پشتاره در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پشتاره ندارد.
  neshan logo