info
عکس ایستگاه اتوبوس بهنود
category

ایستگاه اتوبوس بهنود محله کارون شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهنود

ایستگاه اتوبوس بهنود (ایستگاه اتوبوس) در محله کارون شمالی تهران و خیابان کارون واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کارون شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهریار و همچنین بیمارستان و زایشگاه بابک، غذای اصل ارکیده، داروخانه دکتر اقبالی، پارک کارون و دندانپزشکی شبانه روزی آبان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شادمان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهنود تهران

ایستگاه اتوبوس بهنود تهران در شهر تهران، محله کارون شمالی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آزادی، آذربایجان غربی، کارون، بین بهنود و بیگی واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهنود تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو شادمان است. همچنین تاکسی شبانه روزی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهنود تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهنود واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رودکی
  آزادی، بین طاهرنیا و شهدای منا
 • ایستگاه اتوبوس کارون
  امام خمینی، بین شادان و کارون
 • ایستگاه اتوبوس امام خمینی
  امام خمینی، جیحون، بین رئوفی و طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس خوش
  بزرگراه نواب صفوی، هاشمی، بین عزیز زاده و خوش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهنود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهنود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهنود ندارد.
  neshan logo