info
عکس میدان شهدا
category

میدان شهدا محله بازار، تبریز

میدان
5.0
7 رای

درباره‌ی میدان شهدا

میدان شهدا (میدان) در محله بازار تبریز و میدان شهدا واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مکان یکی از سه میدان در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه حریری (موزه هنر و مکتب تبریز) و بازار بزرگ تبریز و همچنین موزه صدا، غذاخوری ایمانی، مدیریت بانک تجارت تبریز، صرافی آقازاده و اداره کل امور مالیاتی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از میدان‌های خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.




سایر میدان‌های که در محدوده میدان شهدا واقع شده‌اند:

 • میدان مقصودیه
  مصلی، کوی نوبر، بین کوچه پیر و عزب دفتریلر اول
 • میدان نماز
  (4.8)
  میدان نماز
 • میدان ساعت
  (4.3)
  میدان ساعت
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mortazavi (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی میدان شهدا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد میدان شهدا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه میدان شهدا ندارد.
  neshan logo