info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان توحید
category

ایستگاه اتوبوس میدان توحید محله شهرآرا - پاتریس، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان توحید

ایستگاه اتوبوس میدان توحید (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرآرا - پاتریس تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرآرا - پاتریس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره) و بازار توحید و همچنین اژدر زاپاتا، احمد بی، سبز کوش نگین، کفش ملی و موسسه فرزان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو مدافعان سلامت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان توحید تهران

ایستگاه اتوبوس میدان توحید تهران در شهر تهران، محله شهرآرا - پاتریس و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ستارخان، بین شهرام و صیامی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان توحید تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو مدافعان سلامت است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی همراه واقع شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان توحید تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان توحید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان جمهوری اسلامی
  توحید، بین کریمیان و وثوق
 • ایستگاه اتوبوس ارومیه
  توحید، بین ارومیه و گلچین
 • ایستگاه اتوبوس دژبان
  دکتر فاطمی، نرسیده به جمالزاده
 • ایستگاه اتوبوس جمالزاده
  بلوار کشاورز، جمالزاده شمالی، بین واحدی و جلال زاده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان توحید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان توحید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان توحید ندارد.
  neshan logo