info
عکس ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا
category

ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا

ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک صدرا تهران و بلوار علیمرادی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله شهرک صدرا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی روپس لند و بازار طلای طوبی و همچنین رونیکا پالاس کوهک(در حال ساخت)، پارکینگ صدرا، مسیر ویژه دوچرخه، ایستگاه اتوبوس شهرک کوثر و قرارگاه فنی مهندسی حضرت خاتم الانبیاء (ص) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا تهران، شهر تهران، محله شهرک صدرا است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار علیمرادی است. ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی تلفنی طوبی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خاتم الانبیا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  هوانیروز، بین گلناز و گلرنگ
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام علی
  هوانیروز، بین پینار و شهید مروتی
 • ایستگاه اتوبوس آفتاب
  بلوار علی دایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خاتم الانبیا ندارد.
  neshan logo