info
عکس ایستگاه اتوبوس پرند
category

ایستگاه اتوبوس پرند محله فاز دو، پرند

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پرند

ایستگاه اتوبوس پرند (ایستگاه اتوبوس) در محله فاز دو شهر جدید پرند و بلوار جمهوری اسلامی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ تیراژه و همچنین آموزشگاه آرایشگری مردانه کاسپین ، میدان استقلال، بانک مسکن پرند 4168، فست فود هایدا و پرده سرای محمد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پرند

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر پرند، ایستگاه اتوبوس پرند است که در محله فاز دو قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، نرسیده به میدان استقلال قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف پرند، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پرند عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس چلچله قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
ایستگاه‌های نزدیک به ایستگاه اتوبوس پرند


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پرند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پرند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پرند ندارد.
neshan logo