عکس ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی (محله دانشگاه تهران، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر

موقعیت ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی در محله دانشگاه تهران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی (ایستگاه اتوبوس) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان انقلاب اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه طراحی و پاساژ مهستان و همچنین میدان انقلاب، پردیس سینمایی بهمن، بانک کتاب مارکا، کافه لمیز و اداره کل تعزیرات حکومتی استان تهران قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، انقلاب اسلامی، بعد از شانزده آذر


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان انقلاب اسلامی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان پاستور
  میدان پاستور
 • ایستگاه اتوبوس وصال
  بلوار کشاورز، بین وصال شیرازی و نادری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی ندارد.
  neshan logo